Підключення
0 грн
Усього за
30 хв
Підключи
Домашній
Інтернет
Київстар
Європейська якість:
  • швидкість 100 Мбіт/с
  • Безлімітний трафік
  • Тих. підтримка 24/7
Новим абонентам:
  • Підключення 0 грн
  • Wi-Fi-роутер
  • монтаж до 30 хв
Не відкладай -
Підключись сьогодні

Перевірити можливість підключення

Вкажіть Вашу електронну адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:

За даною адресою підключення можливо.

Оформити підключення

Оформить заявку на подключение

За даним адресою необхідно додатково уточнити технічну можливість підключення                 

Для уточнення можливість підключення з Вами зв'яжется менеджер
Уточніть Ваші контактні дані Заявка на Консультацію

Консультація менеджера. Залиште Ваш номер та ми Вам передзвонимо

Як підключити послугу «Домашній Інтернет» Київстар?

Оберіть своє Місто

Безлім 20
Швидкість
20
Мбіт/сек
Ціна
від 80 грн
в місяць
Трафік
Безлімітний
Підключити
Тех. підтримка 24/7
Оптика в кожен будинок
Фіксована швидкість
по тариф
Особистий менеджер
Підключення
в 3 простих
кроку
2
Отримайте безкоштовну
консультацію
3
Узгодьте деталі і
час підключення

Домашній інтернет Київстар - тарифи, підключення

 

У нашій країні зараз складно знайти квартиру, де б не був проведений інтернет. Але не у всіх він прокладений був розумно, тобто деякі за нього платять занадто дорого. Найекономніший варіант, який зараз можна знайти & ndash; домашній інтернет Київстар. Таке підключення має масу незаперечних переваг.

Недорогий інтернет не мрія, а реальність.

Тим, кому необхідний недорогий і високошвидкісний доступ в інтернет кращого варіанту, ніж пропонує провайдер Київстар складно буде знайти. Цей інтернет здатний задовольнити всі, висунуті користувачами, вимоги. Підключившись до нього, ви зможете комфортно спілкуватися в соціальних мережах, завантажувати музику, вести листування по електронній пошті, здійснювати і оплачувати покупки. З таким інтернетом вам не доведеться нервувати через те, що він гальмує, тому що цього ніколи не буде. Його мінімальна швидкість роботи - 20 Мбіт / с. Цього якраз вистачить на все те, що ви звикли постійно робити в інтернеті. У вас буде можливість без проблем дивитися улюблені фільми, програми в хорошій якості, слухати музику. Наш провайдер здатний запропонувати вам безліч різноманітних вигідних тарифів. Який би ви не вибрали, вас чекає море можливостей.

На нашому сайті у вас є можливість познайомитися з нашими тарифними планами і вибрати той пакет, який максимально буде задовольняти ваші потреби, починаючи простим комфортним перебуванням у всесвітній павутині і закінчуючи високошвидкісним доступом, що дозволяє одночасно забезпечувати роботу декількох пристроїв, так щоб були задоволені всі члени сім'ї .

Підключити інтернет можна, вибравши такі пакети:

  • Безлім 20. Швидкість 20 Мбіт / с. Обсяг трафіку & ndash; без обмежень.
  • Безлім 50. Швидкість підключення 50 Мбіт / с. Трафік аналогічний, як і в першому варіанті.
  • Безлім 100. Швидкість доступу 100 Мбіт / с.

Який би ви не вибрали тариф, їх потужності вистачить на те, щоб інтернетом могли користуватися всі бажаючі мешканці багатоквартирних будинків. Причому будь-який вид буде працювати безперебійно. Недарма Київстар називають провайдером номер 1.

Підключитися до інтернету Київстар - просто

Підключитися до домашнього інтернету можна абсолютно безкоштовно і швидко, скориставшись нашим представництвом у всесвітній павутині. Все, що потрібно від нових користувачів: заповнити всі графи в простій & nbsp; заявці , почекати поки з вами зв'яжеться оператор компанії. Дзвінка від нашого представника вам не доведеться чекати більше 15 хвилин. Наданням послуг у нас займаються тільки професіонали, тому ви зможете отримати відповіді на ваші запитання. Саме підключення до мережі відбувається протягом однієї доби з того моменту, як була оформлена заявка. На монтаж оптоволокна йде приблизно півгодини. Всім, підключеним до мережі абонентам, необхідно виконати одну умову & ndash; поповнити свій рахунок на суму, яка вказана в тарифі, як абонентська плата. Це необхідно зробити протягом першої доби, тільки тоді на наступний день з'явиться інтернет.

Підключити безлімітний інтернет єропейської якості вже зараз!